Dijital Yayın

Android, iPad, iPhone ve web yayınlarıyla interaktif, sınırsız iletişim.

dijital yayıncılık, e dergi, katalog
Dijital platform çözümleriyle hedef kitlenize daha etkin ve hızlı ulaşabilir, ölçümleme ve raporlama seçenekleri sayesinde yol haritanızı doğru verilerle oluşturabilirsiniz. 

Neler Sunuyoruz!

Ipad-Android-Mobil

Dijital yayınlarınız iPad, android ve mobil iletişim kanallarına uygun olarak hazırlanır. Aplikasyon seçenekleri ile yayınınız bir kez indirildikten sonra internet bağlantısı gerektirmeden okunabilir..


Web Dergi

Yayınlarınızı web sitenizde veya yayınıza özel yeni bir adreste de okuyucularla buluşturabilirsiniz. HTML5 ve Css3 destekli yazılımlar sayesinde yayınınız, mobil telefonların internet browserlarında da sorunsuz olarak çalışır..


Ölçümleme-Raporlama

Dijital yayınların size sunacağı en büyük avantaj, ölçümleme ve raporlamadır. Okuyucularınızın dergide ortalama ne kadar süre geçirdikleri, hangi sayfaları daha çok ilgiyle karşıladıkları, her sayıda kaç kişiye ulaştığınız gibi önemli bilgiler size her sayının sonunda bir rapor olarak sunulur. Yayınınız buna uygun olarak, okuyucunun beğenileri doğrultusunda interaktif bir gelişim gösterir.

Ekonomik Çözüm

Basılı yayınlarla karşılaştırıldığında, dijital yayınlar çevreci ve ekonomik çözümler sunar. Matbaa, kağıt, nakliye, depolama gibi bütçe kalemlerini yok eder ve bu açıdan doğayla dosttur.


İnteraktif İçerik

Dijital yayınlarda; video ve ses dokumanları, foto galeriler, linkler zengin bir içerik dünyası yaratır. Görselliğin her geçen gün daha çok önem kazandığı, okuyucunun uzun yazılardan uzaklaştığı günümüzde ilgiyi canlı tutar ve keyifle takip edilir.


Yaratıcılıkta Yeni Bir Boyut

Dijital dünya aynı zamanda yaratıcılığın da sınırlarını genişletiyor. Dijital yayınlar, yaratıcı fikirlerle dergi tasarımında da yeni ve dikkat çekici yaklaşımlar sunuyor. .

 

Yayınlarınızı Dijitale Taşıyın

Yayınlarınızı dijital platformalara taşımak veya yeni bir dijital yayınla fark yaratmak için bizimle iletişime geçin.

 

Back to Top